TURUNCUM REKLAM

SESLENDİRME HİZMETİ

 

MAĞAZA ANONSU

Mağaza Anonsu hizmetinin içeriğinde sunduğumuz, Mağaza içi müzik yayını dediğimiz kapalı devre yayınlarda içerik oluşturmak, kampanya ve duyurularla ilgili Anons Seslendirme, Mağaza içi Seslendirme gibi işler yapıyoruz. Şube sayısına başlı olarak tek noktadan Playlist oluşturup, bu yayın akışı dahilinde Duyuru ve Anons Seslendirmelerini hazırlıyoruz. Mağaza Anonsu hizmetimizde anlaşma sağladığımız kurumlar ile Aynı Gün iş teslimi yapmaktayız.

GENEL ve YEREL SEÇİM ANONS 

ÖZEL SEÇİM ŞARKISI

Genel ve yerel seçimlerde milletvekili ve belediye başkan adaylarının ihtiyacı olan, kendilerine ve yörelerine özel seçim şarkılarını hazırlayıp, sizleri diğer adayların bir adım daha önüne taşımak için hazırlanmış, internet üzerinden Türkiye’nin her tarafındaki milletvekili ve belediye başkanı adaylarına daha kolay ulaşmanızı amaç ediniyoruz.

İşinde titizliğe ve kaliteye önem veren ekibimiz, seçmen kitlenizi iyi analiz edip, sizi en kısa sürede başarıya ulaştırmak için çalışmaktadır.
Siz de kendinize ve yörenize uygun seçim şarkınızı hazırlatıp, bu yarışa önde başlayın.

Neden size özel seçim şarkısı?

1 – Size özel seçim şarkısı kitlenize daha kolay ve kalıcı olarak ulaşmanızı sağlar.

2 – Size özel seçim şarkısı, seçim afişlerine oranla seçmen üzerinde daha kalıcı etkiye sahiptir. 3 – Seçmen kitlenize vermek istediğiniz mesajlar, size özel hazırlanan seçim şarkısıyla daha kalıcı olur.

4 – Ülkemiz bir çok farklı bölge ve kültürden meydana gelmiştir. Parti genel merkezlerinin seçim propagandası için hazırlattığı müzikler bölgelere yetersiz gelebilmektedir.