Siparişlerimizi çok hızlı bir şekilde kargoluyoruz. Kargo ile entegre olan sistemimiz sayesinde siparişinizin her aşaması size mail ve gsm numaralarınıza sms olarak iletilmektedir.


İsme özel ürünleri kendi makinelerimiz ile gerçekleştirdiğimiz için stok durumlarına göre aynı gün hazırlayıp kargoya teslim ediyoruz.
Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik aşaması ile bilgilendirmeyi sizlere sunuyoruz


14.00 a kadar verilen tüm siparişleri aynı gün kargoya teslim ediyoruz. Teslimat adresinin Turuncum Reklam Promosyon Tanıtım Hizmetlerine uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.


Kargoların Resmi tatil ve hizmet saatleri Turuncum Reklam Promosyon Tanıtım Hizmetlerini bağlamaz.

Not: Antalya ve ilçelerinin siparişleri günlük kargo kurye ile gönderilebilmektedir. Günlük kargo ile gönderimlerimiz günlük kurye kargonun dağıtım ve alım saatlerine göre değişiklik göstermektedir.
Antalya ve ilçerlerinin siparişlerini mağazamızdan da gelip alabilirsiniz.
Whatsapp 7/24 iletişim için +902428879494
Adresimiz: Meydan Mahallesi Bosna Sokak no 14 Kumluca Antalya Türkiye

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta’sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Turuncumreklam.com on-line tanıtım ve alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;


Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.